Spolupráce

Hledáme nové spolupracovníky - trochu jiné obchodní zástupce


 

Proč spolupracovat s Evropským Centrem Odškodného?


 

EvCO je největší a nejstarší firmou v ČR, která pomáhá získat odškodnění na zdraví z dopravních nehod, úrazů na chodníku a pracovních úrazů.


Máme minimální konkurenční prostředí v rámci jiných firem!

Klient společnosti EvCO naše služby neplatí ze svého, což je velmi důležité!


 

Výdělky pro obchodního zástupce

Průměrné finanční odškodné pro klienta Evropského Centra Odškodného je velmi vysoké. Každý měsíc se mění a proto vám ho sdělíme pouze na vyžádání.
Z této částky za odškodnění, vyplacené pojišťovnou, EvCO vyplatí obchodnímu zástupci provizi několik procent. Ty jsou v řádech tisíců až desetitisíců. Přesná procenta Vám sdělíme na požádání. Klienta to nepoškodí, neboť EvCO dokáže vymoci mnohem více peněz, než by dokázal sám klient. Více na úvodní stránce.

Velikost provize záleží na celkovém množství vámi uzavřených smluv s klienty, případně na množství smluv uzavřených vašimi spolupracovníky, které si samy najdete do týmu a které EvCO vyškolí za vás!

Pokud vás zajímají přesná čísla a procenta, vyplňte dotazník níže nebo nás jinak kontaktujte a my vám vše ukážeme.

Záleží na vás, zda chcete pracovat sami na sebe nebo být zároveň odměňování za schopnosti vašich kolegů v týmu, kterým ve vašem zájmu budete maximálně pomáhat, budete pracovat jako tým a tím budete mít společně nadstandardní příjmy a ještě budete pomáhat lidem v jejich nelehkých situacích. Váš spolupracovník nebude mít krácenou provizi na váš úkor, neboť je placen firmou EvCO. Bude-li šikovnější než vy, může mít větší zisky, ale vás potáhne v kariérním žebříčku sebou nahoru.

Jako bonus pro snaživé obchodní zástupce vám bude jednou za čas přidělen nový spolupracovník či klient. V jaké práci dostanete nového spolupracovníka, který bude vyškolený a vy budete z jeho práce pobírat peníze?

Výhody spolupráce

  • klienti nás neodmítají, jsou vděční, protože nic neplatí, o nic se nestarají a získají díky nám spoustu peněz
  • jakmile EvCO vstoupí do všeobecného povědomí lidí, klienti nás začnou sami vyhledávat
  • vysoké provize z odškodněných klientů a meziprovize ze smluv případných spolupracovníků
  • rychlý kariérní postup, firma je stále v začátcích, snadno vyniknete a tím zvyšujete zisky - z dosažené pozice už nikdy neklesnete
  • možnost zisků z meziprovize bez nutnosti vlastních klientů
  • pouze jedno povinné školení, ale případná možnost seberealizace a dalšího vzdělávání v oboru, vedení lidí, komunikace, osobní rozvoj, atd.
  • můžete pracovat samostatně, bez vedení, časová flexibilita, žádná povinnost nových klientů
  • minimální konkurence v rámci firem, jsme největší na českém trhu, ostatní jen paběrkují
  • pokud chcete vést tým, možnost oslovit desetitisíce finančních poradců, zástupců pojišťoven, atd., neboť mají klienty automaticky při své dosavadní činnosti a tím oni i vy maximalizujete své zisky

Co musím udělat pro spolupráci

Vyplňte formulář na konci stránky!

Obchodním zástupcem může být každý, kdo dovršil plnoletosti, nezáleží, zda jste muž či žena, na barvě vaší kůže, vyznání viry nebo jak vypadáte. Důležitá je ochota pracovat, učit se novým věcem a zvyšovat své osobní výdělky. Nezáleží, zda jste prodavač zmrzliny nebo manager prosperující společnosti. Nám stačí, když jste aspoň trochu komunikativní, nestydíte se mluvit s lidmi a hodláte na sobě nadále pracovat. 

Obchodním zástupcem se stanete po absolvování školení, která se průběžně konají po celé ČR. Školení jsou do konce roku 2011 zdarma. Na konci školení podepíšete smlouvu o obchodním zastoupení, pokud budete chtít. Po informacích, které na školení dostanete, budete schopni ihned začít pracovat a vydělávat. Pokud ne, nevadí, se vším vám pomůžeme, žádný učenec z nebe nezpadnul.


 

Vaše budoucnost a možnost časové a finanční nezávislosti, závisí jen a jen na vás.

Kolik klientů si najdete, tolik vyděláte. Ukážeme vám kde přesně a cíleně hledat klienty a jak s nimi mluvit, takže se můžete těšit na úspěch! A to i díky neinformovanosti lidí v ČR o možnostech odškodnění z dopravních nehod a ostatních službách EvCO a minimálnímu konkurenčnímu prostředí, budou vaše výdělky nadstandardní! Stačí mít chuť pracovat. Pracujeme jako tým, takže vám se vším budeme maximálně nápomocni!

Pokud si stále myslíte, že spolupráce s Evropským Centrem Odškodného, není příležitost pro vás, myslíte si, že by mohla být pro někoho z vašich přátel či známých? Řekněte jim o ní, možná vám za ní budou velmi vděčni!